Z Jizerských Hor

Přejeme všem svým návštěvníkům krásné léto

 

Vítejte na našem webu

Vítáme Vás na webových stránkách horalů z Jizerských hor.

 

Zajímáte-li se o počasí, zveme Vás na stránku počasí, kde naleznete aktuální i historická data o počasí z Nového Města pod Smrkem, předpovědi počasí, výstražné informace a statistiky. Na aktuální online data o počasí z naší meteostanice v Novém Městě pod Smrkem se můžete podívat na naše stránky meteo.horalove.com. Počasí měříme a vyhodnocujeme již od roku 2010.

Dále Vám přinášíme informace o bylinkách a přírodních léčivých prostředcích, jako je domácí kefír, rakytníkový sirup a podobně v sekci zdraví a také nějaké články o zdraví pejsků a další. Vše co píšeme, je z našich zkušeností, i když některé nebyly zrovna moc příjemné, jako těžká nemoc a úmrtí našeho pejska Alíka a to ve stejný den, kdy také po dlouhé a těžké nemoci zemřel můj tatínek.. Dále vám přinášíme články v blogu o rekonstrukci domku, o zahrádce, o opravách všeho druhu a vůbec o běžném životě.

V naší fotogalerii naleznete k těmto tématům fotky a také fotky našeho pejska Alíka, který již není s námi, nového psího kamaráda Kubíka, fotky z našich dovolených, z Jizerských hor a z našeho domova, naší svatby a líbánek, vánoc a další. Protože je kapacita těchto stránek omezená, máme také druhou fotogalerii horalove.com/fotogalerie/, kam přidáváme nové fotografie.

Zároveň bychom Vás rádi pozvali do našeho eshopu horalu-obchudek.webnode.cz/, kde si můžete zakoupit jednak Tibetské kefírové houby a zároveň krmivo pro psy, použité i nové autodíly a další zboží.

Přejeme Vám příjemné procházení našich stránek, příjemné počtení a relaxování u fotek, kterých máme nahráno opravdu velké množství. Pokud nám budete chtít napsat nějaké připomínky, náměty, nebo pochvalu, budeme rádi. Kontakty na nás naleznete v levé části našich stránek.

 

Horalové - Petr a Marie

 

 

   

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Novinky

16.06.2015 22:30

Ceník přepravného

Vzhledem k neustálým problémům s dobou dodání doporučených balíčků Českou Poštou, Vám nově můžeme zasílat kefírové houbičky a Tibi krystaly také jako "Balík do ruky", nebo "Balík na poštu". Oba typy balíků jsou sice o 40 Kč dražší, ale jsou dodány již následující pracovní den po odeslání, tzn....
06.06.2015 00:02

Stránky o počasí

Jak jsme slíbili před měsícem, podařilo se nám poupravit stránky o počasí. Přidali jsme další srovnávací tabulky, doplnili chybějící grafy a úvodní stránku o počasí jsme se snažili zpřehlednit. Záznamy za léta minulá jsou kompletně vložená na stránky "archívní záznamy", aktuální rok je v přehledech...
29.05.2015 22:05

Diabetes u psů

Do sekce zdraví jsme přidali nový článek ohledně diabetu, čili cukrovce u pejsků. Náš Alíček má diabetes od začátku března, bohužel nemoc způsobují nemocná játra a slinivka. Více se dočtete v našem článku. Uvítáme rady a pomoc chovatelů, kteří mají zkušenost s touto nemocí.
07.05.2015 20:50

Meteorologické reporty

Nějak v poslední době zanedbáváme informace o počasí, je to jednak z nedostatku času a také máme nemocného pejska, takže se o něj musíme hodně starat, jezdit na veterinární kliniku, vstávat k němu během noci, takže ono to vlastně s tím časem úzce souvisí.. Nicméně na reporty jsme nezapomněli, jen...
13.01.2015 22:04

Meteorologické reporty za Prosinec a rok 2014

Na stránku o Počasí jsme přidali reporty za poslední měsíc roku 2014 a souhrnná data za jednotlivé měsíce uplynulého roku a také celkový souhrn.
12.12.2014 23:50

Meteorologické reporty za Listopad

Po uplynulém dalším měsíci jsme opět přidali záznamy naměřených a vyhodnocených dat z meteostanice za měsíc listopad. Podrobné tabulky, měsíční souhrny i porovnání s léty uplynulými si můžete prohlédnout na stránkách o Počasí.
14.11.2014 22:34

Sleva na kefírové houbičky do konce listopadu

Vážení zájemci o Tibetské kefírové houbičky, využijte naší akční ceny na houbičky, která platí pro objednávky přijaté do konce listopadu. Cena za jednu sadu houbiček je snížena na 39 Kč. Objednávky pište na naši emailovou adresu info@horalove.com.   Více informací o odesílkách, poštovném,...

 

Kontakt

Horalové

info@horalove.com

Nové Město pod Smrkem

Tel: 721 420 599

Vyhledávání

Zveme Vás na partnerské stránky:

Fotogalerie Nového Města        

Zde naleznete online data z naší

meteostanice

Kontaktujte nás

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode