Z Jizerských Hor

přejeme všem svým návštěvníkům krásné léto

 

Vítejte na našem webu

Vítáme Vás na webových stránkách horalů z Jizerských hor.

 

Zajímáte-li se o počasí, zveme Vás na stránku počasí, kde naleznete aktuální i historická data o počasí z Nového Města pod Smrkem, předpovědi počasí, výstražné informace a statistiky. Na aktuální online data o počasí z naší meteostanice v Novém Městě pod Smrkem se můžete podívat na naše stránky meteo.horalove.com. Počasí měříme a vyhodnocujeme již od roku 2010.

Dále Vám přinášíme informace o bylinkách a přírodních léčivých prostředcích, jako je domácí kefír, rakytníkový sirup a podobně v sekci zdraví a také nějaké články o zdraví pejsků a další. Vše co píšeme, je z našich zkušeností, i když některé nebyly zrovna moc příjemné, jako těžká nemoc a úmrtí našeho pejska Alíka a to ve stejný den, kdy také po dlouhé a těžké nemoci zemřel můj tatínek.. Dále vám přinášíme články v blogu o rekonstrukci domku, o zahrádce, o opravách všeho druhu a vůbec o běžném životě.

V naší fotogalerii naleznete k těmto tématům fotky a také fotky našeho pejska Alíka, který již není s námi, nového psího kamaráda Kubíka, fotky z našich dovolených, z Jizerských hor a z našeho domova, naší svatby a líbánek, vánoc a další. Protože je kapacita těchto stránek omezená, máme také druhou fotogalerii horalove.com/fotogalerie/, kam přidáváme nové fotografie.

Zároveň bychom Vás rádi pozvali do našeho eshopu horalu-obchudek.webnode.cz/, kde si můžete zakoupit jednak Tibetské kefírové houby a zároveň krmivo pro psy, použité i nové autodíly a další zboží.

Přejeme Vám příjemné procházení našich stránek, příjemné počtení a relaxování u fotek, kterých máme nahráno opravdu velké množství. Pokud nám budete chtít napsat nějaké připomínky, náměty, nebo pochvalu, budeme rádi. Kontakty na nás naleznete v levé části našich stránek.

 

Horalové - Petr a Marie

 

 

   

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Novinky

08.12.2015 22:36

Odesílky před Vánocemi

Vážení zájemci o Tibetské kefírové houbičky, rádi bychom Vás informovali, že poslední odesílky kefírových houbiček budou v pondělí 21.12. Zásilky by měly být doručeny do 23.12. Další objednávky budeme odesílat až 5.1. Děkujeme za pochopení Petr a Marie 
05.11.2015 22:01

Meteoreporty za říjen 2015

Do stránek o počasí jsme přidali reporty a záznamy za říjen 2015
15.09.2015 21:35

Meteo reporty

Do stránek o počasí jsme přidali reporty za červenec a srpen a také nové grafy, sumáře a porovnáná za uplynulá léta do současnosti. Veškerá data naleznete na stránkách Počasí.
13.08.2015 23:28

Smutná zpráva

S bolestí v srdci oznamujeme všem našim přátelům a známým, že nás dne 11.8.2015 v 15:45, ve věku 70 let po dlouhé a těžké nemoci navždy opustil náš milovaný tatínek, manžel, tchán, dědeček a bratr Václav Čelíš. Byl to spravedlivý, hodný a férový člověk, dobrák tělem i duší, skvělý...
10.07.2015 23:00

Meteorologické reporty za červen 2015

Po dalším uplynulém měsíci jsme zpracovali data a přidali je na stránky. KOmpletní červnová data včetně srovnání s léty předchozími si můžete opět prohlédnout na stránkách o Počasí.
16.06.2015 22:30

Ceník přepravného

Vzhledem k neustálým problémům s dobou dodání doporučených balíčků Českou Poštou, Vám nově můžeme zasílat kefírové houbičky a Tibi krystaly také jako "Balík do ruky", nebo "Balík na poštu". Oba typy balíků jsou sice o 40 Kč dražší, ale jsou dodány již následující pracovní den po odeslání, tzn....
06.06.2015 00:02

Stránky o počasí

Jak jsme slíbili před měsícem, podařilo se nám poupravit stránky o počasí. Přidali jsme další srovnávací tabulky, doplnili chybějící grafy a úvodní stránku o počasí jsme se snažili zpřehlednit. Záznamy za léta minulá jsou kompletně vložená na stránky "archívní záznamy", aktuální rok je v přehledech...

 

Kontakt

Horalové

info@horalove.com

Nové Město pod Smrkem

Tel: 721 420 599

Vyhledávání

Zveme Vás na partnerské stránky:

Fotogalerie Nového Města        

Zde naleznete online data z naší

meteostanice

Kontaktujte nás

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode