Z Jizerských Hor

přejeme všem svým návštěvníkům krásné léto

 

Vítejte na našem webu

Vítáme Vás na webových stránkách horalů z Jizerských hor.

 

Zajímáte-li se o počasí, zveme Vás na stránku počasí, kde naleznete aktuální i historická data o počasí z Nového Města pod Smrkem, předpovědi počasí, výstražné informace a statistiky. Na aktuální online data o počasí z naší meteostanice v Novém Městě pod Smrkem se můžete podívat na naše stránky meteo.horalove.com. Počasí měříme a vyhodnocujeme již od roku 2010.

Dále Vám přinášíme informace o bylinkách a přírodních léčivých prostředcích, jako je domácí kefír, rakytníkový sirup a podobně v sekci zdraví a také nějaké články o zdraví pejsků a další. Vše co píšeme, je z našich zkušeností, i když některé nebyly zrovna moc příjemné, jako těžká nemoc a úmrtí našeho pejska Alíka a to ve stejný den, kdy také po dlouhé a těžké nemoci zemřel můj tatínek.. Dále vám přinášíme články v blogu o rekonstrukci domku, o zahrádce, o opravách všeho druhu a vůbec o běžném životě.

V naší fotogalerii naleznete k těmto tématům fotky a také fotky našeho pejska Alíka, který již není s námi, nového psího kamaráda Kubíka, fotky z našich dovolených, z Jizerských hor a z našeho domova, naší svatby a líbánek, vánoc a další. Protože je kapacita těchto stránek omezená, máme také druhou fotogalerii horalove.com/fotogalerie/, kam přidáváme nové fotografie.

Zároveň bychom Vás rádi pozvali do našeho eshopu horalu-obchudek.webnode.cz/, kde si můžete zakoupit jednak Tibetské kefírové houby a zároveň krmivo pro psy, použité i nové autodíly a další zboží.

Přejeme Vám příjemné procházení našich stránek, příjemné počtení a relaxování u fotek, kterých máme nahráno opravdu velké množství. Pokud nám budete chtít napsat nějaké připomínky, náměty, nebo pochvalu, budeme rádi. Kontakty na nás naleznete v levé části našich stránek.

 

Horalové - Petr a Marie

 

 

   

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Novinky

26.06.2016 22:32

Meteoreporty za květen 2016

Přidali jsme vyhodnocení počasí za měsíc, data si můžete prohlédnout na stránce o počasí. Zároveň jsme vytvořili archív pro data za rok 2015, opět jsou uložena na samostatné stránce s názvem Archívní data 2015.
22.05.2016 22:00

Meteoreporty

Máme za sebou víc jak čtyři měsíce roku 2016, tak je již prostor pro porovnání a srovnání naměřených hodnot. Přidali jsme nejen souhrny za březen, ale také porovnání s předchozími roky, grafy atd. Vše najdete na stránce o Počasí. Začátkem června také připravíme kompletní srovnávací tabulky, o...
25.03.2016 22:57

Krmivo pro psy + veterinární diety

Vážení návštěvníci, v našem eshopu horalu-obchudek.webnode.cz/ si můžete zakoupit konzervy a granule pro psy včetně veterinárních diet. Většinu prodáváme za méně než polovinu standardní prodejní ceny. Dietní krmova nám zbyla po pejskovi Alíčkovi.
17.03.2016 22:35

Pro zájemce o kefírové houby

Informace pro zájemce o kefírové houbičky Kefírové houbičky Pro jednodušší a přehlednější objednávky jsme spustili vlastní malý e-shop, najdete v něm nejen Tibetské kefírové houbičky.. Využijte pro objednávky prosím tento e-shop horalu-obchudek.webnode.cz/ . Jednak bude pro Vás...
08.03.2016 22:21

Meteorologické reporty za únor 2016

Na stránce o počasí jsou vloženy nové reporty za únor 2016. Zároveň jsme opravili chybné lednové soubory, kde došlo byly nesprávné údaje o maximální rychlosti větru a srážkách. Porovnání s uplynulými roky budeme připravovat v průběhu března a dubna.
12.02.2016 22:56

Meteoreporty za leden 2016

 Přidali jsme reporty o počasí za první měsíc roku 2016, souhrn naleznete na hlavní stránce o počasí, detailní data v tabulce na stránce Leden 2016. Během března začneme opě připravovat srovnávací grafy a tabulky za jednotlivá uplynulá léta.
08.01.2016 23:14

Meteoreporty za prosinec a rok 2015

Přidali jsme reporty za prosinec 2015. Na stránkách o Počasí si můžete prohlédnout také zhodnocení celého uplynulého roku a také porovnání posledních čtyřech let. Tato porovnání jsou v tabulkách a také v grafických podobách.

 

Kontakt

Horalové

info@horalove.com

Nové Město pod Smrkem

Tel: 721 420 599

Vyhledávání

Zveme Vás na partnerské stránky:

Fotogalerie Nového Města        

Zde naleznete online data z naší

meteostanice

Kontaktujte nás

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode