Z Jizerských Hor

přejeme všem svým návštěvníkům krásné léto

 

Vítejte na našem webu

Vítáme Vás na webových stránkách horalů z Jizerských hor.

 

Zajímáte-li se o počasí, zveme Vás na stránku počasí, kde naleznete aktuální i historická data o počasí z Nového Města pod Smrkem, předpovědi počasí, výstražné informace a statistiky. Na aktuální online data o počasí z naší meteostanice v Novém Městě pod Smrkem se můžete podívat na naše stránky meteo.horalove.com. Počasí měříme a vyhodnocujeme již od roku 2010.

Dále Vám přinášíme informace o bylinkách a přírodních léčivých prostředcích, jako je domácí kefír, rakytníkový sirup a podobně v sekci zdraví a také nějaké články o zdraví pejsků a další. Vše co píšeme, je z našich zkušeností, i když některé nebyly zrovna moc příjemné, jako těžká nemoc a úmrtí našeho pejska Alíka a to ve stejný den, kdy také po dlouhé a těžké nemoci zemřel můj tatínek.. Dále vám přinášíme články v blogu o rekonstrukci domku, o zahrádce, o opravách všeho druhu a vůbec o běžném životě.

V naší fotogalerii naleznete k těmto tématům fotky a také fotky našeho pejska Alíka, který již není s námi, nového psího kamaráda Kubíka, fotky z našich dovolených, z Jizerských hor a z našeho domova, naší svatby a líbánek, vánoc a další. Protože je kapacita těchto stránek omezená, máme také druhou fotogalerii horalove.com/fotogalerie/, kam přidáváme nové fotografie.

Zároveň bychom Vás rádi pozvali do našeho eshopu horalu-obchudek.webnode.cz/, kde si můžete zakoupit jednak Tibetské kefírové houby a zároveň krmivo pro psy, použité i nové autodíly a další zboží.

Přejeme Vám příjemné procházení našich stránek, příjemné počtení a relaxování u fotek, kterých máme nahráno opravdu velké množství. Pokud nám budete chtít napsat nějaké připomínky, náměty, nebo pochvalu, budeme rádi. Kontakty na nás naleznete v levé části našich stránek.

 

Horalové - Petr a Marie

 

 

   

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Novinky

03.02.2017 14:35

Meteoreport za leden 2017

Přidali jsme reporty o počasí za první měsíc roku 2017. Prohlédnout si je můžete na hlavní stránce o Počasí, detaily jsou v tabulce na stránce Leden 2017.
25.01.2017 00:19

Reporty o počasí - vyhodnocení dat za posledních 5 let

Podařilo se nám zpracovat a vyhodnotit všechna naměřená data. Kompletně zpracovaná jsou již data rok 2016 a zároveň vypracované statistiky a grafy za posledních pět let, tedy od roku 2012 až do roku 2016. Budeme rádi, navštívíte-li naše stránky o Počasí.
27.12.2016 14:35

Reporty o počasí

Konečně mi vyšel čas a mohli jsme doplnit chybějící reporty o počasí za měsíce srpen až listopad, doplněné grafy a tabulky, všechny údaje za uplynulých 11 měsíců roku 2016 najdete jako vždy na stránkách o počasí. Prosinec doplníme začátkem ledna, aby byl prostor pro bilanci a další...
12.12.2016 22:40

Odesílky před vánocemi

Vážení zákazníci, chcete-li obdržet kefírové houbičky, nebo jiné zboží ještě do Vánoc, neváhejte s objednávkou. Poslední odesílky v letošním roce budou v úterý 20/12/2016. Tzn. odeslat jsme schopni objednávky přijaté do pondělí 19/12 do 15:00 hodin, v případě platby předem je nutné, aby byla platba...
28.11.2016 21:54

Reporty o počasí

Bohužel se nám stále nepodařilo připravit meteo reporty za poslední tři měsíce, pevně doufám, že se mi podaří vše doplnit během prosince. Všem co tato zajímavá data a porovnání sledují se omlouvám.
03.10.2016 21:49

Meteoreporty za srpen a září

Pro nedostatek času jsme ještě nedoplnili záznamy o počasí za srpen. Reporty přidáme během října zároveň s kompletními údaji za září.
04.08.2016 23:10

Meteoreporty za červen a červenec

Doplnili jsme meteorologické reporty za červen i červenec. Zároveň jsme aktualizovali všechny grafy a srovnávací tabulky, včetně barevného teplotního schématu. Vše najdete na stránkách o počasí.

 

Kontakt

Horalové

info@horalove.com

Nové Město pod Smrkem

Tel: 721 420 599

Vyhledávání

Zveme Vás na partnerské stránky:

Fotogalerie Nového Města        

Zde naleznete online data z naší

meteostanice

Kontaktujte nás

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode