Z Jizerských Hor

přejeme všem svým návštěvníkům krásný podzim

 

Vítejte na našem webu

Vítáme Vás na webových stránkách horalů z Jizerských hor.

 

Zajímáte-li se o počasí, zveme Vás na stránku počasí, kde naleznete aktuální i historická data o počasí z Nového Města pod Smrkem, předpovědi počasí, výstražné informace a statistiky. Na aktuální online data o počasí z naší meteostanice v Novém Městě pod Smrkem se můžete podívat na naše stránky meteo.horalove.com. Počasí měříme a vyhodnocujeme již od roku 2010.

Dále Vám přinášíme informace o bylinkách a přírodních léčivých prostředcích, jako je domácí kefír, rakytníkový sirup a podobně v sekci zdraví a také nějaké články o zdraví pejsků a další. Vše co píšeme, je z našich zkušeností, i když některé nebyly zrovna moc příjemné, jako těžká nemoc a úmrtí našeho pejska Alíka a to ve stejný den, kdy také po dlouhé a těžké nemoci zemřel můj tatínek.. Dále vám přinášíme články v blogu o rekonstrukci domku, o zahrádce, o opravách všeho druhu a vůbec o běžném životě.

V naší fotogalerii naleznete k těmto tématům fotky a také fotky našeho pejska Alíka, který již není s námi, nového psího kamaráda Kubíka, fotky z našich dovolených, z Jizerských hor a z našeho domova, naší svatby a líbánek, vánoc a další. Protože je kapacita těchto stránek omezená, máme také druhou fotogalerii horalove.com/fotogalerie/, kam přidáváme nové fotografie.

Zároveň bychom Vás rádi pozvali do našeho eshopu horalu-obchudek.webnode.cz/, kde si můžete zakoupit jednak Tibetské kefírové houby a zároveň krmivo pro psy, použité i nové autodíly a další zboží.

Přejeme Vám příjemné procházení našich stránek, příjemné počtení a relaxování u fotek, kterých máme nahráno opravdu velké množství. Pokud nám budete chtít napsat nějaké připomínky, náměty, nebo pochvalu, budeme rádi. Kontakty na nás naleznete v levé části našich stránek.

 

Horalové - Petr a Marie

 

 

   

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

Novinky

15.08.2013 23:04

Meteostanice je opět v online provozu

Vážení návštěvníci našich stránek, s potěšením Vám můžeme oznámit, že stránky s online daty z meteostanice meteo.horalove.com/ jsou opět po výměně meteoserveru v nepřetržitém provozu.
19.07.2013 22:35

Porucha meteoserveru

Chtěli bychom informovat návštěvníky našich stránek o počasí meteo.horalove.com, že stránky nejsou dočasně aktualizovány z důvodu poruchy meteoserveru. Na zprovoznění pracujeme a věříme, že se nám podaří obnovit online provoz v průběhu příštího týdne (cw 30). Děkujeme za pochopení
10.07.2012 00:08

Změny umístění čidel meteostanice

Pro korektnější výstupy dat z meteostanice proběhla začátkem července změna umístění čidel. Byl vyměněn nefunkční srážkoměr a umístěn cca 0,5 m nad zem, dále bylo čidlo teploty a vlhkosti s vysílačem přesunuto z původního umístění na terase do výšky 2 m nad zemí a hlavně na stinné,...
19.12.2011 07:20

Meteostanice je opět v provozu

Rádi bychom Vám oznámili, že je meteostanice na stránkách meteo.horalove.com/ opět po opravě v online provozu.
10.12.2011 08:11

Oprava meteostanice

Bohužel se nám naše meteostanice porouchala a museli jsme ji dát do opravy, tak nejsou v tuto chvíli žádná data na našich stránkách online počasí. Věříme, že se oprava do Vánoc podaří a opět bude vše fungovat jako předtím.
03.10.2011 20:45

Nová fotogalerie

Jak již jsme Vám jednou oznamovali, vzhledem ke kapacitě těchto stránek jsme vytvořili další fotogalerii. Naleznete v ní nové fotografie z letošní zimy, Vánoc 2010, Valentýn 2011, Velikonoční víkend 2011, Dovolená 2011 a budeme přidávat další fota. V menu v fotogalerie napravé straně...
25.08.2011 19:37

Dovolená 2011

Dopřáli jsme si týdení dovolenou ve středních a východních Čechách. Konkrétně v Hradci Králové, Kutné Hoře a v naší zamilované Loučni poblíž Nymburku. Projeli jsme několik hradů a zámků a dopřáli jsme si relax v sauně, vířívce a bazénu. Taky něco jídla jsme pojedli a zbylo i na našeho Alíčka,...

 

Kontakt

Horalové

info@horalove.com

Nové Město pod Smrkem

Tel: 721 420 599

Vyhledávání

Zveme Vás na partnerské stránky:

Fotogalerie Nového Města        

Zde naleznete online data z naší

meteostanice

Kontaktujte nás

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode