Pro zájemce o kefírové houby

29.05.2022 21:30

Informace pro zájemce o kefírové houbičky

 

Kefírové houbičky

Pro jednodušší a přehlednější objednávky je pro Vás připraven náš malý e-shop, najdete v něm nejen Tibetské kefírové houbičky.. Využijte pro objednávky prosím tento e-shop horalu-obchudek.webnode.cz/ . Jednak bude pro Vás jednodušší houbičky objednat a jednak nám ulehčíte velmi náročnou evidenci a administrativu spojenou s objednávkami přes emaily. Věříme, že budete spokojeni.

Po každé vytvořené objednávce Vám přijde automatické potvrzení emailem s potřebnými informacemi a navíc každou objednávku ještě potvrdíme osobně zpravidla do 48 hodin v pracovní dny. Preferujeme objednávky vytvořené přes e-shop, není v našich silách vyřizovat a uřídit emailové či telefonické objednávky, vše děláme ve svém volném čase po večerech, když přijdeme domů ze zaměstnání. Pokud neobdržíte automatické potvrzení, je možné, že jste zadali chybnou emailovou adresu, napište nám ještě raději email.

 

Dostupnost houbiček si prosím ověřte v našem obchůdku https://horalu-obchudek.webnode.cz/ , můžete si vytvořit objednávku kterou Vám potvrdíme a zašleme bližší informace o dostupnosti a přibližném termínu odeslání. V případě, že by pro Vás nebyl termín odeslání akceptovatelný, objednávku můžeme stornovat.

 

Více zde: horalu-obchudek.webnode.cz/products/produkt-1/

 

Jedna sada houbiček vystačí pro výrobu cca 0,25 l kefíru, které vám vyprodukují za 5 až 7 dnů dle okolních podmínek. Kefírová zrna jsou o velikosti 0,2 až 0,3 cm (při výrobě kefíru svůj objem po cca čtyřech týdnech zdvojnásobí (ne co do velikosti, ale množstevně - je jich více), fotografie na našich stránkách je pouze pro ilustraci, berte prosím tyto informace při objednávání na vědomí. Velikost houbiček nemá vliv na kvalitu kefíru, naopak malé vyrobí kefír lahodnější. 

 

Cena za jednu sadu kefírových houbiček (zrn) je 84 Kč (byli jsme nuceni po více jak třinácti letech cenu zvýšit z důvodu výrazného zdražení bio mléka, ze kterého je vyrábíme). Jedna sada postačí pro výrobu 0,2 l kefíru za 2-7 dnů.

 

Platba a přepravné

Možnosti dopravy a platby se dozvíte v ceníku dopravy v našem eshopu horalu-obchudek.webnode.cz/ Nově je možné je odeslat na výdejní místo Zásilkovna, přeprava vyjde nejlevněji.

Houbičky je možné po domluvě zaslat i po EU, cenu za přepravu stanovíme individuálně. Na Slovensko jsou nyní zvýhodněné ceny dopravy, více informací najdete také v našem eshopu.

 

Ostatní informace

Pokud Vás zajímá něco, co jste zde nanašli, napište nám, pošleme Vám bližší informace. Veškerou korespondenci se snažíme vyřizovat do dvou dnů a odepisujeme všem. Pokud se stane, že od nás odpověď neobdržíte, zkontrolujte si prosím, zda-li nemáte email od nás ve spamu - stává se to často, nebo zda-li jste nezadali Vaši emailovou adresu s chybičkou. Již se nám častokrát stalo, že nám zájemci napsali do své emailové adresy háčky a čárky, nebo nebyly adresy úplné a podobně. Pokud Vám odpověď od nás nepřišla, neváhejte nás znovu kontaktovat. Nejlepe emailem, nebo telefonem. Všechny kontakty jsou uvedeny v levém sloupci pod menu. Pokud nám tedy píšete a odpověď od nás nedostáváte, napište klidně SMS, nebo nás kontaktujte jiným, pro Vás vhodným způsobem.

Děkujeme Horalové Petr a Marie Hoffmannovi

Zde se můžete podívat na naši stránku s povídáním o kefíru a jeho přípravě. Vydali jsme nový upravený a doplněný článek o výrobě a užívání domácího kefíru: Tibetská kefírová houba. Také si můžete přečíst článek o výrobě a účincích vodního kefíru: Tibi krystaly. Ty již ale v nabídce nemáme.

Ceník poštovného a další možnosti naleznete zde:  Ceník přepravného 

 

Kontakt

Horalové

info@horalove.com

Nové Město pod Smrkem

Tel: 721 420 599

Vyhledávání

Zveme Vás na partnerské stránky:

Fotogalerie Nového Města        

Zde naleznete online data z naší

meteostanice

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode