Kniha návštěv

Datum 08.05.2010
Vložil Majka
Titulek Kefírová houba

Hezký den,moc děkuji za houbičky,včera dorazily v naprostém pořádku.Dostáváme mléko přímo od kravičky takže kefír bude určitě super,dám vědět.Ještě jednou díky.

Datum 10.05.2010
Vložil Petr - Horalové
Titulek Re: Kefírová houba

Dobrý den přejeme,
to jsme moc rádi, že Vám přišly v pořádku. Přejeme Vám, aby se Vám kefír dařil a pomáhal Vám.
Horalové

Datum 21.04.2010
Vložil Luděk
Titulek Kefír chutný a zdravý

Dobrý den, chtěl bych Vám poděkovat za zaslané houbičky. Dorazily v pořádku a dnes jsem již koštoval první kefír. Jako milec kefírů musím říci, že je opravdu chutný. Vyrábím jej z čerstvého kravího mléka(pro ty co neví - dá se sehnat v tzv. mléčném automatu dnes již v mnoha městech). Teď už se jen těším na jeho nepochybný efekt zdravotní. Je skvělé, že si může člověk tento výrobek sám připravit doma, pochutnat si, mít radost z toho jak houbička roste a podarovat i ostatní. Jsem rád, že jsem Vaše stránky objevil. Ještě jednou děkuji. Mějte se dobře. Luděk

Datum 25.04.2010
Vložil Petr - Horalové
Titulek Re: Kefír chutný a zdravý

Jsme moc rádi, že se Vám kefír daří a že Vám chutná. S kupovaným kefírem se nedá srovnávat. Také je dobře, že používáte kvalitní mléko. Myslím si, že to je základ. Z nekvalitního mléka se kvalitní kefír připravit nedá a pak ani nejsou takové účinky na zdraví. Přejeme Vám mnoho úspěchů nejen s kefírem, ale ve všem a budeme rádi, zachováte-li nám a přízeň.
Horalové

Datum 10.04.2010
Vložil Radek Š. z Liberce
Titulek Tibetská kefírová houba

Moc děkuji za vzácnou houbičku a musím Vám sdělit, že již u mne dosáhla zdravotního úspěchu. Užívám jí pouze 15 dní a již pozoruji velmi zřetelné zdravotní úspěchy a vzhledem k tomu, že jsem si toho nevšiml pouze já, ale i má manželka, doporučuji vřele všem. Pěkně mi narostla a již mám celou řadu čekatelů, kteří mají rovněž zájem o přebytky. ještě jednou moc děkuji.

Datum 11.04.2010
Vložil Petr - Horalové
Titulek Re: Tibetská kefírová houba

Jsme rádi, že Vám houbička prospívá a že se pozitivní účinky kefíru projevily již po tak krátké době.
Zdraví Horalové

Datum 07.04.2010
Vložil Jaruška a Vašek
Titulek Kefírová houba

To dáváte kefírovou houbičku skoro zadarmo.Jinak za ní chtějí až 150kč.Kupovaný kefír příjde draho a nedosahuje té kvality.Komu by se zdála houbička od Vás drahá tak ať se zeptá za kolik mu ji darují v bylinkárně.
S pozdravem J+V.

Datum 08.04.2010
Vložil Eva
Titulek Re: Kefírová houba

No a já když houbičky přerostou,tah je vyhazuji.Já vím je to škoda, ale nevím o nikom kdo by je chtěl.Užíváme je již tři roky ale stále nevím jak se správně,nebo spýše do čeho se mají dávat. já je slévám do sklenice a přikrývám je výčkem.Zdraví Eva

Datum 08.04.2010
Vložil Petr - Horalové
Titulek Re: Re: Kefírová houba

Podejte si inzerát, zájemců je hodně. Vyhazovat je je opravdu škoda. My máme speciální metodu, kterou je rozmnožujeme, proto jsme schopni uspokojit více potávek. Samozřejmě je to ale také nákladnější, než jenom prodávat přebytky...
Co se týká výroby a uchování kefíru, máme napsaný nový aktuální článek. Je místo toho původního (Zdraví/Tibetská kefírová houba). Jinak máte pravdu. Pokud je kefír hotov, tzn. scezený, stačí přelít do sklenice, uzavřít víčkem a dát do ledničky..
Hezký den přejí Horalové.

Datum 31.03.2010
Vložil Jana Koutenska
Titulek Kefirova houba

Dnes jsem obdrzela postou houbicku,moc dekuji a tesim se na kefir.Vam preji hodne pratel na vasich strankach a vsem vas rada doporucim s pozdravem Jana.

 

Kontakt

Horalové

info@horalove.com

Nové Město pod Smrkem

Tel: 721 420 599

Vyhledávání

Zveme Vás na partnerské stránky:

Fotogalerie Nového Města        

Zde naleznete online data z naší

meteostanice

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode