Kniha návštěv

Datum 02.05.2011
Vložil Petr - Horalové
Titulek Re: houbičky

Zdravíme Vás paní Veselá,
to jsme moc rádi. Přejeme Vám, ať se Vám daří nejen kefír, ale vše v životě.
Horalové

Datum 18.12.2010
Vložil Jiřina Steinhauerová
Titulek Kefír

Dobrý den Horalové.
Chtěla bych ještě jednou poděkovat za houbičky, kefír je výborný ještě jsem takový nepila.Obchod proběhl k mé velké spokojenosti je vidět, že dobří lidé ještě jsou. Vaše stránky jsou také velice pozitivní a ta samovýroba...štípačka super.Přeji krásný ADVENT, veselé VÁNOCE a v NOVÉM ROCE vše k Vaší spokojenosti. Jiřina

Datum 21.12.2010
Vložil Petr - Horalové
Titulek Re: Kefír

Dobrý den paní Steinhauerová,
děkujeme za pochvalu a jsme rádi, že se Vám kefír daří a chutná Vám. I Vám přejeme krásné a šťastné Vánoce a vše nejlepší do Nového roku. A budeme moc rádi, pokud se budete na naše stránky ráda vracet.
Horalové

Datum 13.12.2010
Vložil Dobrá
Titulek kefírové houbičky

Vážení Horalé :)
Chci Vám ještě jednou poděkovat za zaslání kefírových houbiček. Díky Vám mohu pít tento lahodný kefír i já. Musím souhlasit se všemi co tu píší že je velice dobrý a k nesrovnání s těmi kupovanými. Jsem ráda že jsem Vaše stránky objevila. S velkým zájmen jsem si je prohlédla a musím říct že je máte moc pěkné a vydařené.Jste velice sympatický pár a ráda sem občas znovu zaskočím juknout co nového :) Také jsme s manželem začínaly ve starším domku který jsem si pak sami postupně předělávali.Uvítala jsem i recept na rakytníkový olej, ten jsem opravdu ještě nedělala .Dosud jsem bobulky pouze mixovala a pak mrazila do zásoby. Takže příští rok vyzkouším i toto. Přeji Vám hodně úspěchů ve Vašem konání a v životě a ještě jednou díky za Vaší ochotu. S pozdravem a přáním hezkých dní Dobrá

Datum 21.12.2010
Vložil Petr - Horalové
Titulek Re: kefírové houbičky

Dobrý den paní Dobrá,
to jsme moc rádi. Přejeme Vám, aby Vám kefír přispíval k utužení zdraví, je to opravdu lahodný a zdravý nápoj. A zároveň Vám přejeme krásné Vánoce a vykročení do Nového roku 2011 to správnou nohou.
Horalové

Datum 01.08.2010
Vložil Fany
Titulek kefírové houbičky

Vážení, srdečné díky za zaslání houbiček. Dostala jsem je v pátek a včera už jsem měla kefír. Nepiji jej poprvé, pila jsem jej už před léty a úspěšně.
Doufám,že teď to bude zrovna tak. Jinak prošla jsem Vaši fotogalerii a je moc hezká. Budu se určitě vracet k Vám a přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci a hodně návštěvníků Vašich stránek.

Datum 04.08.2010
Vložil Petr - Horalové
Titulek Re: kefírové houbičky

Zdravíme Vás Fany,
to jsme rádi, že Vám houbičky přišly v pořádku. Přejeme Vám, aby Vám kefír nadále přispíval k Vašemu zdraví. A také jsme moc rádi, zda-li se Vám naše stránky líbí. Je naším přáním, aby jste se k nám vraceli. Fotky stále přidáváme a po dovolené jich bude určitě hodně. Mějte se moc hezky.
Horalové

Datum 13.07.2010
Vložil Střízková
Titulek tibetská houba

Dobrý den přeji,
Houbičky jsem dostala v naprostém pořádku. Je z nich vynikající kefír. Ještě jednou mnohokrát děkuji Střízková

Datum 16.07.2010
Vložil Petr - Horalové
Titulek Re: tibetská houba

Dobrý den paní Střízková,
to jsme moc rádi. Přejeme, ať Vám slouží ke zdraví. Mějte se hezky.
Horalové

Datum 11.05.2010
Vložil Majka
Titulek Kefírová houba

Krásný den,tak už jsme ochutnali první kefír a opravdu nemá chybu,to co prodávají v krabičkách má společný asi jen název.Jinak mne moc těší že se Vám líbí Nymbursko,máme tady moc hezkých míst.Já mám většinu příbuzných v okolí Liberce tudíž Jizerky mají v mém srdci jedno z předních míst - nádherný kraj!!!Na Vaše stránky se vždy budu ráda vrcacet

 

Kontakt

Horalové

info@horalove.com

Nové Město pod Smrkem

Tel: 721 420 599

Vyhledávání

Zveme Vás na partnerské stránky:

Fotogalerie Nového Města        

Zde naleznete online data z naší

meteostanice

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode